Láska je najvyšší ľudský cit. Má zázračné schopnosti a ak je úprimná, prekoná všetky prekážky. Krásna teória, ale všetky vieme, že v skutočnom živote funguje všetko trošku inak. V skutočnom živote má totiž láska u každého človeka svoje hranice. Kde ich má váš partner?

„Budem ťa milovať, kým budem žiť!“ Veta, ktorú chce počuť od milovaného muža snáď každá žena. Ale čo táto veta znamená v skutočnosti? Znamená, že vás bude milovať, kým nespravíte niečo, čo jeho lásku zabije. A čo zabije lásku muža? To závisí od mnohých okolností… A okrem iného aj od toho, v akom znamení sa váš partner narodil.

Pripravili sme pre vás prehľad všetkých zamení zverokruhu a prezradíme vám, na čo si treba dávať pozor, ak nechcete stratiť jeho náklonnosť. Začneme tak, že pre každé znamenie dokončíme vetu: „Budem ťa milovať, kým…“ :)

Baran: „… kým ma nezradíš.“

Muži v znamení Barana neustále za niečo bojujú… a keď to dosiahnu, nájdu si iný cieľ, za ktorý treba bojovať. Od svojej partnerky čakajú, že bude stáť oddane po jeho boku a poskytovať mu morálnu podporu. Čokoľvek iné bude považovať za zradu: nechce počuť, že jeho boj je malicherný, že by sa „mal upokojiť“ alebo, že možno má druhá strana v niečom pravdu… Ak si chcete udržať muža Barana stačí ak mu vždy dáte niečo, čo treba dobývať… napríklad vás.

Býk: „… kým mi neublížiš.“

Muž narodený v znamení Býka je na pohľad tvrdý a sebavedomý. Ak ste si získali jeho dôveru, nájdete v ňom stabilného, verného partnera, ochotného pomôcť vám s každým problémom. Väčšinou všetko berie športovo, ale ak ho raz zasiahnete do citlivého miesta… skončili ste. Preto si dávajte pozor, nezraňujte ho urážkami alebo nemiestnymi poznámkami. Neviete, ktorá z nich sa mu dostane pod kožu.

Blíženci: „… kým sa ma nepokúsiš manipulovať.“

Zahrávať sa s Blížencami? To je naozaj zlý nápad. Ich myseľ je bystrejšia ako by sa vám mohlo zdať a sami by vedeli byť úžasnými podvodníkmi, keby chceli. Ale väčšinou je im takýto druh hier proti srsti, a preto ho nebudú tolerovať ani u svojich blízkych. Skôr či neskôr zistia, že ich manipulujete a vrátia vám to… aj s úrokmi.

Rak: „… kým ma neopustíš.“

Pre Rakov je dôležitá emocionálna istota. Potrebujú mať pocit, že sa na partnera môžu spoľahnúť. Ak sa raz s nimi rozídete, vedzte, že je to navždy. Nedávajú druhú šancu, nikdy nevstúpia do tej istej rieky dvakrát. Ak raz prídu k názoru, že si ich lásku a oddanosť nezaslúžite, nikdy a nijakým spôsobom ho už nezískate naspäť.

Lev: „… kým ma nezačneš ponižovať.“

Muž narodený v znamení Leva si zakladá na svojom spoločenskom postavení a imidži. Vo vzťahu sa potrebuje cítiť oceňovaný a uznávaný. Kým mu budete prejavovať lásku, vďačnosť a úctu, bude vám ideálnym partnerom. Nie je to preto, že by bol namyslený alebo márnivý. On si je totiž plne vedomý svojich silných aj slabých stránok. Preto nepotrebuje, a vadí mu, ak mu jeho slabosti vyhadzujete na oči a časom to zanechá stopy aj na vašom vzťahu.

Panna: „… kým mi nezačneš klamať.“

Sú to majstri pravdy, kritiky a horlivými pozorovateľmi ľudského správania. Muž v znamení Panny je vo všeobecnosti dôverčivý, ku každému pristupuje s otvoreným srdcom. Preto sa ich tak dotkne, ak zistia, že sú klamaní. Akokoľvek nevinná alebo nepodstatná lož spôsobí, že vo vás úplne stratí dôveru… a vy ho navždy stratíte.

Váhy: „… Kým nenarušíš môj osobný priestor.“

Tento muž je vo svojej podstate nekonfliktný, zmierlivý a diplomatický. Neznáša konflikty a vzťah sa vždy bude snažiť skôr zachrániť. To, čo od vás potrebuje, je priestor. Utečie vám ak sa mu budete snažiť nanútiť vaše predstavy o poriadku, obliekaní alebo správaní. Nepovie vám, v čom je problém, ale tú zmenu v jeho správaní si určite všimnete.

Škorpión: „… kým nebudeš mať predo mnou tajomstvá.“

Muž Škorpión chce mať všetko plne pod kontrolou, chce, aby ste mu patrili celá. Dokáže milovať svoju partnerku takú, aká je- s jej nedostatkami, hriechmi aj minulosťou. Ale neznesie, ak niečo z toho budete pred ním skrývať. Kľúčom k jeho udržaniu je úprimnosť- k sebe aj k nemu. Nesnažte sa ho podvádzať, lebo skôr či neskôr na to prídu. A ak vás rovno neopustí, tak naplánuje pomstu- sladkú a krutú.

Strelec: „… kým budeš držať so mnou krok.“

Ako doviesť muža- Strelca do šialenstva? Pošliapte jeho sny, zničte jeho ideály. Strelec má vždy vyššie a vyššie ciele a všetko, čo chce, je niekto, kto bezpodmienečne dôveruje jeho víziám. Ak ho nakazíte pesimizmom, úplne ho tým zničíte. Je v poriadku ak sa cítite smutná alebo prežívate ťažšie obdobie. Pre neho je dôležité, aby ste si uchovali nádej v lepší zajtrajšok.

Kozorožec: „… kým to nevzdáš.“

Kozorožec je pravdivý a srdečný. Ak niečo robí, robí to poctivo. A to sa týka aj vzťahov. Jediné, čo od vás chce je, aby ste robili, čo je pre vás najlepšie. V momente, keď sa vzdáte svojho života, v jeho očiach klesnete a on si vás prestane vážiť. Milujú bojovníkov. Je jedno, s akými problémami bojujete, ako veľmi zlyháte. Ak sa rozhodnete, že budete lepším človekom, získate si jeho obdiv a nehynúcu lásku.

Vodnár: „… kým budeš výnimočná.“

Zamiloval sa do určitej črty vašej osobnosti- možno do tej, ktorú vy sama pokladáte za svoj nedostatok. Ale v jeho očiach vás to robí jedinečnou a úžasnou. Objavte svoje rozmanité vlastnosti a nezabudnite kultivovať svoje talent. Ak robíte svet jedinečným a odlišným od všetkých ostatných svetov, budete jeho pravou láskou.

Ryby: „… kým mi nezničíš sny.“

Tento muž vás bude milovať celým srdcom- ak budete rešpektovať jeho vysnený svet. Môže naoko vyzerať chladne a nezúčastnene, ale v skutočnosti je veľmi citlivý. Dokáže vnímať odkazy z iných svetov, rozprávať sa s vílami či škriatkami- vo svojej fantázii hľadá relax a inšpiráciu. Samozrejme, že je niekedy potrebné pripomenúť mu realitu, ale nikdy mu ju nasilu nevnucujte.

A aké sú vaše skúsenosti? Prečo sa rozpadol váš posledný vzťah? Napíšte nám! :)

Zdroj: magicalrecipesonline.com | Foto: pixabay.com