Superstar sa okrem novej speváckej hviezdy stala známa aj tým, že sa v zákulisí vždy vytvorí nový šoubizový párik. Tento ročník bude, zdá sa, úspešný pre porotkyňu Katku Knechtovú.

Hoci je speváčka od začiatku svojho porotcovského pôsobenia kritizovaná fanúšikmi za to, že príliš flirtuje s chalanmi na kastingoch, ona nehodlá sedieť na stoličke a byť za nedotknuteľnú Snehulienku. Najprv spôsobila rozruch, keď sa začala pravidelne objavovať na fotkách s finalistom Petrom Borkovcom, ktorý navyše nešetril chválou na svoju obľúbenú 37-ročnú porotkyňu: „Katarína je krásna, je proste skvelá. Mám ju ako ženu naozaj rád,“ zneli jeho rozcítené slová.

Teraz sa však ukazuje, že speváčka na Borkovca až tak zaťažená nie je a počas finálového prenosu mala nechať oči na niekom úplne inom. Zdroj Extra, ktorý sa šou priamo zúčastnil, prezradil, že Katkine oči mali iskriť pri pohľade na exotického Bena Cristovaa: „Mala oči len pre neho. Navyše v momente, keď v televízii bežala reklama, sa k nemu zohla a nežne ho začala hladiť po tvári. Ako kolegiálne gesto to rozhodne nevyzeralo.“ Aj keď je medzi porotcami 7-ročný vekový rozdiel, nechajme sa prekvapiť, či práve medzi nimi prerastú sympatie do niečoho vážnejšieho.

Peter nešetril na Katke slovami chvály

Katka mala Bena hladiť po tvári

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram, TV Markíza