Život známych manželov Cifrovcov sa na jeseň roku 2019 poriadne zmenil. Do ich rodinky totiž pribudla dcérka Sárka, ktorá v sebe od narodenia nezaprie gény inteligentných príbuzných. Dievčatko nemá ešte ani dva roky a ovláda veci, o akých sa väčšine rodičom jej rovesníkov ani nesníva.

Sára oslávila v septembri minulého roka svoj prvý rôčik. A hoci jej tváričku rodičia verejnosti neukazujú, znalosťami šikovnej dcérky sa na Instagrame vždy veľmi radi pochvália. A niet sa čomu čudovať – blonďatý anjelik vie už v tak útlom veku rozoznávať všetky možné potraviny, zvieratká, písmená či dokonca vesmírne telesá.

Najnovšie Sajfovi fanúšikovia ostali v údive z videa, v ktorom rozkošné dievčatko počíta do desať. ,,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … Vo štvrtok to bude presne 600 dní, čo je Sára na tomto svete a už si kroky životom začína pomaličky počítať sama,” obľúbený moderátor napísal k príspevku, za ktorý si vyslúžil veľký obdiv.

,,Bude z nej raz vedkyňa, ako je jej starý otec?” opýtal sa administrátor oficiálneho profilu Slovenskej akadémie vied. ,,Uvidíme. Hádam sa nevydá mediálnou cestou. Veda by jej viac pristala,” s úsmevom reagoval hrdý otecko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa