V speváckej šou SuperStar ide do tuhého! V nedeľu večer mali Česi a Slováci na obrazovkách Novy a Markízy možnosť sledovať prvý finálový večer. Počas živého prenosu sa však porota postavila iba pri jednom súťažiacom. Adam Pavlovčin svojím výkonom všetkých odrovnal!

Talentovaný Slovák očaril porotu a divákov už na prvom kástingu, kde svojím originálnym hlasom navodil všetkým zimomriavky. Adam Pavlovčin prechádza z kola na kolo naozaj hladko, a tak je viac ako možné, že sa novou československou Superstar stane práve on.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aj počas prvého live prenosu, ktorý moderovala speváčka Ewa Farna, model a tanečník opäť očaril nielen svojím hviezdnym imidžom. Už po prvých tónoch skladby Driving License od Olivie Rodrigo bolo jasné, že Adam predvedie excelentný výkon. A za ten mu porota ako jedinému venovala standing ovation.

,,Ty si v tejto chvíli nastavil nový level, ako by asi mala vyzerať SuperStar 2021 v Česku a na Slovensku. Bolo to totálne dokonalé vystúpenie so všetkým, čo k tomu patrí,“ vychválil Adama kat Paľo Habera. ,,Neviem, či budeš SuperStar 2021, ale pre mňa si SuperStar 2022,“ pokračoval Leoš Mareš, pričom Patrície Pagáčová, Marián Čekovský a Monika Bagárová taktiež nešetrili ováciami.

Adamovo vystúpenie si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Voyo