Všetky dobre vieme, že trilógia 50 odtieňov je nabitá poriadnou dávkou erotiky a nahoty, a tak je určená len pre očko dospelého diváka. I keď potajomky si možno tieto filmové trháky pozreli i mladiš ročníky. Ak patríte medzi ne, máme pre vás dobrú správu. Na svete je tínedžerská verzia Fifty Shades!

Príbeh neodolateľného pána Greya posadnutého se*om a neskúsenej novinárky Anastasie uchvátil ženy po celom svete, ktoré pri erotických scénach ledva lapali po dychu. Teraz budú podobné momenty zažívať mladšie dievčatá, ktoré sa môžu tešiť na tínedžerskú adaptáciu románu od Anny Todd nazvanú After.

After

Dej hlavných hrdinov je sústredený na vysokoškolskej pôde, kde sa krásna Tessy, ktorú stvárňuje Josephine Langford, mladšia sestra Katherine Langford z úspešného seriálu 13 Reasons Why, zoznámi s rebelom Hardinym Scottom v podaní herca Heroa Fiennesa Tiffiniho. Hardy však ukrýva veľké tajomstvo, pričom Tessy ho objaví hneď pri ich prvom spoločnom milovaní presne, ako to bolo v prípade Christiana a Anastasie.

Filmová novinka After sa dostane na plátna kín 12. apríla budúceho roku. Dovtedy si však môžete pozrieť aspoň trailer, ktorý vyzerá naozaj lákavo, teda minimálne pre dievčatá, respektíve dámy obľubujúce tínedžerské romance.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Twitter