Tento týždeň v relácii Bez servítky prvýkrát proti sebe súťažil aj jeden zamilovaný pár. Študentka Polina sa prihlásila do kulinárskej šou, no netušila, že za jej chrbtom tak urobil i jej partner Leo. Ukrajinská kráska preto za tým videla niečo viac a každý deň hľadala v jedle zásnubný prsteň. V piatok sa ho nakoniec dočkala.

Šou Bez servítky sa aj tento týždeň niesla v znamení chutných jedál, no prvýkrát v histórii relácie si svoje sily v kuchyni zmerala zamilovaná dvojica. Polina sa presťahovala z rodnej Ukrajiny na Slovensko kvôli štúdiu na vysokej škole. Život jej však krátko nato do cesty priniesol novú lásku – s priateľom Leom si už pol roka užívajú romantický vzťah.

bez servitky

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mladá kráska sa počas natáčania netajila tým, že sa túži vydať, a preto každý deň hľadala počas večere zásnubný prstienok. Najväčie prekvapenie prišlo počas vyhodnotenia celej súťaže. Keď súperka Lenka zdvihla poklop, kde sa v obálke malo nachádzať meno víťaza, objavila darčekovú krabičku s prsteňom.

,,Poli si najúžasnejšia žena, akú som kedy stretol. Vezmeš si ma za muža?” Leo vyjadril svoje pocity a kľakol si pred priateľku. Dojatá Polina, samozrejme, súhlasila a z romantického gesta pred zrakmi divákov sa veľmi tešila. Srdečne gratulujeme!

zasnuby bez servitky

bez servitky zasnuby

Zdroj|Foto: Instagram/tvjoj, Facebook/Bez servítky, joj.sk