Nela Pocisková (27) a Filip Tůma (39) opäť šokujú. Len nedávno sa známa speváčka a herečka vyjadrovala o svadbe a zväzku manželskom veľmi skepticky, dnes sa však zdá, že jej vytúžený “deň D” už pomaly klope na dvere.

Pocisková je aktuálne na materskej dovolenke pri dvoch deťoch, synovi Hektorovi a malej dcére Lianke. Zatiaľ čo otecko Tůma neprestajne pracuje, a po novom už aj študuje na vysokej škole, si musela známa mamička poradiť po svojom. „Našťastie, mám výpomoc, kedy si môžem odrobiť veci, ktoré mám,“ priznala Nela v televíznej relácii Dámsky klub.

To však nie je jediné, čo prostoreká brunetka vyzradila. Na pretras prišiel, samozrejme, aj jej životný partner Filip. Len nedávno sa speváčka vyjadrila, že kvôli deťom nemajú čas na romantiku, akou je svadba v kostole, a práve preto na tejto udalosti v blízkej budúcnosti nelipli. Zdá sa ale, že osud to zariadil inak.

Počas rozhovou o obľúbených daroch sa Nela rozrozprávala o jedinečnom kúsku od svojho priateľa. „Venoval mi ho môj, možno budúci, manžel,“ utrúsila pri opise vzácneho diára. V tom sa zarazila a dodala: „…otec mojich detí.

Následným výkladom o hodnote darčeka sa však len márne snažila zamaskovať dve slová, ktoré si všimol každý divák: „Budúci manžel!“ Čo to znamená? Čaká nás ďalšia prísne utajená svadba roka?

Foto: Facebook l Zdroj: najmama.aktuality.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.