Populárny slovenský raper Michal Dušička, známy pod umeleckým menom Majk Spirit, už takmer rok tvorí pár s ukrajinskou modelkou Mariou. Po boku atraktívnej tmavovlásky doslova žiari šťastím a hovorí o pravej láske. Logicky sa teda naskytá otázka – postaví sa dvojica v blízkej budúcnosti pred oltár?

Známy hudobník a kráska so zahraničnými koreňmi sa dlhé mesiace od zrodu románika úspešne skrývali. Zisťovanie identity neznámej slečny, ktorá si získala srdce večne slobodomyseľného chalana, sa preto stala pre fanúšikov lákavou hrou.

Majk Spirit

Po niekoľkých mesiacoch si ale šťastný párik povedal “dosť” a priaznivci Majka Spirita mohli konečne spoznať krásnu Mariu. Sebavedomý raper sa dokonca v rozhovoroch netají tým, že k brunetke s dokonalou postavou prechováva úprimné a hlboké city, pričom už párkrát padli aj slová ako svadba či deti.

Najnovšia snímka zaľúbencov tieto úvahy potvrdila ešte viac. Majk s Mariou si zapózovali na obrade svojich známych, kde “vyfasovali” tradičné svadobné tabule pre nastávajúcich mladomanželov. ,,Myslíte, že sme na rade?” spevák hodil do pléna otázku naznačujúcu, že hrdličky by už mohli o sobáši reálne uvažovať. Pri pohľade na sebavedomé výrazy tváre oboch aktérov je tak zjavné, že ich téma svadby absolútne nerozladila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Majk Spirit priateľka

Majk Spirit insta

Zdroj|Foto: Instagram/majkspirit