Po tom, ako zažiarila v speváckej šou SuperStar, o nej dlhšie obdobie nebolo počuť. Úspešnú kariéru si totiž budovala v Amerike, kde si vychutnávala šťastie po boku dnes už bývalého priateľa. Po trpkom rozchode sa tak koncom roku 2018 mladá kráska vrátila späť na Slovensko, kde začala žiť nový život. Oplatilo sa – stretla novú lásku a čochvíľa sa bude vydávať!

Reč je o speváčke Dominike Starej, ktorej meno sa posledné obdobie skloňovala najmä v súvislosti s postom hovorkyne premiéra Igora Matoviča. Lukratívnu ponuku však blondínka, známa zo SuperStar, odmietla, aby sa mohla naplno oddať rodinnému životu. K nemu je už aktuálne opäť o niečo bližšie!

,,Si to najúžasnejšie, čo ma v živote postretlo.. Si stelesnením všetkých mojich modlitieb.. Denne ďakujem Pánu Bohu za to, že spojil naše cesty. Neviem sa dočkať spoločného života s TEBOU! Už len necelých 11 mesiacov nás delí od toho, aby sme v kostole pred Pánom zložili prísahu a bude zo mňa Tvoja žena :) Konečne Ťa môžem oficiálne nazývať mojim snúbencom,” o nádherné romantické vyznanie, plné čistej lásky, sa s fanúšikmi na Instagrame podelila Dominika, ktorá mala dátum svadby v diári poznačený ešte skôr, než bola oficiálne požiadaná o ruku.

,,Keďže korona všetko skomplikovala a popresúvala prevažne na budúci rok, voľné termíny svadieb na rok 2021 sa míňali. A keďže sme vedeli, že sa budúci rok chceme vziať, tak sme termín svadby, miesto svadby a všetky ostatné záležitosti začali riešiť už niekedy začiatkom mája,” ďalej prezradila budúca nevesta, priznávajúc, že má na svoj veľký deň zabeštelované i šaty.

,,Nie, tieto to nie sú, ale toto je jediná foto, ktorú videl aj môj snúbenec, tak ju sem môžem dať, inak mám tých fotiek okolo 200..,” uviedla Dominika, ktorá bude počas svojej svadby určite vyzerať ako krásna princezná. K zásnubám srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dstaraofficial