Tak a je to tu! Ďalšia slovenská kráska, ktorá sa zviditeľnila prostredníctvom účinkovania v reality šou Farma, sa stane do roka a do dňa nádhernou nevestou. O svoj radostný okamih sa ex-farmárka podelila príspevkom na sociálnej sieti, pričom nechýbal ani detail na nový prstienok!

Lucia Schindlerová sa predstavila v ôsmej sérii Farmy, kde po boku Jany Brezinovej, Lucie Gachulincovej či Davidovi Buškovi bojovala o mastnú finančnú výhru, ktorá nakoniec skončila v rukách víťaza Miroslava Poveca.

Mamička dvoch detí sa po návrate domov mohla tešiť na privítanie od dlhoročného partnera, ktorý sa nedávno rozhodol pre veľký životný krok v ich vzťahu. Lucia sa tak dočkala vytúžených zásnub, pričom tento okamih zažila vo svojom živote viackrát. Známa tmavovláska je už totiž dvakrát rozvedená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Schindlerová sa neváhala podeliť i o detail na zásnubný prstienok – k celej fotografii uviedla jasný odkaz. „Keď ho miluješ, nie je čo riešiť,“  napísala k záberom so svojím budúcim manželom. Šťastnému páriku zo srdca gratulujeme!❤️

Foto: Instagram/Lucia Schindlerová, Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.