Jennifer Lopez a Ben Affleck spolu randili už pred 18-timi rokmi, no ich vzťah vtedy nevyšiel. Minulé leto svetoznáme hviezdy začali opäť tvoriť pár a sú spolu veľmi šťastní. Netrvalo dlho a charizmatický herec pokľakol a požiadal JLo o ruku. 

Keď sympatickí umelci v júni 2021 oznámili, že spolu znovu chodia, fanúšikovia ostali nadšení. Hoci Jennifer Lopez a Ben Affleck majú za sebou nevydarené manželstvá, obaja veria, že konečne našli svoje spriaznené duše.

lopez a affleck

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vzťah medzi zamilovanými hrdličkami napreduje naozaj rýchlo a hollywoodske hviezdy sa teraz postarali o poriadny rozruch — Ben a JLo sa zasnúbili. 52-ročná kráska sa veľkým prsteňom pochválila aj na svojej stránke, kde ukázala nádherný zelený diamant zdobiaci jej ruku.

Americká speváčka priznala, že ich láska je iná, a verí, že jej to s Benom už tentokrát vyjde. „Teraz sme starší, múdrejší, máme viac skúseností, sme na rôznych miestach v našich životoch. Teraz máme deti a musíme si byť týchto vecí veľmi vedomí,“ vysvetlila interpretka pre magazín People. Snúbencom srdečne gratulujeme!

 

Foto/Zdroj: Instagram/jennifer_jilo, jloverworld, People