V reality šou Farma sa každým dňom stávame svedkami poriadne vyostrených situácií, ktoré častokrát hraničia s prísnymi pravidlami. Tentokrát však jeden zo súťažiacich zašiel ešte ďalej – vedome porušil to, za čo hrozí krutý vyhadzov!

Absolútnu stratu šance Mateja Jurkoviča na výhru 75 tisíc eur by farmári mohli brať ako výstrahu. Ako každá iná hra, aj obľúbená reality šou má totiž svoje pravidlá, ktoré sa na statku musia dodrživať. V opačnom prípade prichádza nemilosrdný trest.

Farma bitka

Po drsnej hlavičke udelenej Rasťovi Mojsejovi, ktorá pre namakaného Bratislavčana znamenala vstupenku do reality, dostali súťažiaci od hospodára Martina príkaz, aby zovšadiaľ vypratali všetok alkohol. Hlava Farmy zároveň zdôraznila, že ak tak nespravia, vinník sa poberie za Jurkovičom.

Posledné dni robí najväčšie prieky medzi skupinou ľudí Vlado Hudáček, ktorý dokázal, že neprechováva rešpekt ani k moderátorke Evelyn a ani k Martinovi. Ten ostane poriadne v šoku, keď mu po príchode do usadlosti farmárka týždňa Ivetka oznámi, že sa alkohol predsa len našiel.

Vinníkom bol ako inak Vlado, ktorý vytiahol ukrytú fľaštičku a k popíjaniu malinovice nabádal aj ostatných farmárov, upozorňujúcich ho, že porušuje pravidlá. Aké budú zo správania nenásytného východniara plynúť dôsledky, uvidíme už dnes večer, pričom ukážku si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk