Advokátka Zuzana Čaputová sa koncom marca stala historicky prvou ženskou prezidentkou Slovenskej republiky. Sociálne cítiaca blondínka si je však veľmi dobre vedomá toho, že s nástupom na významný post je spojená aj určitá strata súkromia, ktorá sa môže odzrkadliť na naštrbených vzťahoch. Budúca hlava štátu nedávno dokonca prekvapila nečakaným priznaním.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Čaputová v minulosti rozviedla, pričom z predošlého manželstva jej ostali dve dcérky, s ktorými žije sama v jednej domácnosti. Právnicky vzdelaná dáma sa neskôr dala dohromady s hudobníkom a textárom Petrom Konečným – ich vzťah však momentálne prechádza krízou, o ktorej prehovorila samotná politička.

caputova

Všetko sa malo prevaliť počas nedávnych volieb do európskeho parlamentu, kedy si viacerí ľudia všimli, že dvojica sa k urnám nedostavila spoločne. Čaputová sa preto rozhodla o problémoch s partnerom prehovoriť verejne, čím jasne naznačila pretrvávajúce náročné obdobie.

Čaputová otvorene o kríze

,,V poslednom období nás nie je spolu s partnerom Petrom vídavať. Nechceme, aby sa o tom špekulovalo, ani vás nechceme zavádzať spoločným vystupovaním na verejnosti. Radšej budeme s Petrom úprimní a povieme vám, že naozaj prechádzame ťažkým obdobím vyrovnávania sa so situáciou, v ktorej sme sa ocitli,“ zdôverila sa úprimne blondínka, pričom zjavne narážala na obrovskú zodpovednosť, ktorej po Zuzaninom zvolení na post hlavy štátu musia ako pár momentálne čeliť.

Známa Slovenka zároveň dodala, že sa teraz musí v prvom rade venovať prezidentským povinnostiam súvisiacim s budovaním tímu či blížiacou sa inauguráciou. ,,Verím, že u vás nájdeme v tomto porozumenie, nie sme ani prvým ani posledným vzťahom, ktorý prechádza náročným obdobím,“ uzavrela s nádejou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Caputova

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_caputova