Známa ako Nora Mojsejová či Mojsejka dnes už aktuálne priezviskom Kabrheľová. Žena, ktorá neodmysliteľne patrí do histórie slovenských reality šou ako nekompromisná Šéfka, ale aj domáca z relácie Mojsejovci. No hlavne kráľovná titulkov – to si vyslúžila vďaka kontroverzným manželským zväzkom s vlasatým rockerom Braňom Mojsejom alebo veľmi otáznym vzťahom s Versačem. Na instagramovom profile práve tejto dámy sa objavila fotografia, ktorá v jednom z Norikiných sledujúcich vzbudila podozrenie, žeby sa v jej živote mohol objaviť ďalší muž. Tmavovláska neváhala a ihneď reagovala.

Nora Kabrheľová dlhé roky vládla titulkom po boku jej bývalého manžela Braňa Mojseja. Dvojica bavila slovenské publikum celú dekádu, kým v roku 2012 nedošlo k ich rozvodu. Následne spustil prívalovú vlnu otázok sobáš s Versačem, ktorý bol jeden z účastníkov svojskej reality šou Mojsejovci. V ich prípade však zrejme išlo o účelovú svadbu, keďže podľa rozsudku súdu mala byť Nora Františkovi Kabrheľovi (Versačemu) dlžná sumu 850 000 eur a podľa zákona sa blízka osoba, ako je manžel (ako obeť), môže rozhodnúť, či bude jeho polovička trestne stíhaná.

Všetko je už ale minulosť, na ktorú svojská panička z Košíc dávno zabudla. Na sociálnych sieťach sa aktuálne prezentuje iba pozitívnymi fotografiami zo života, kde sa v posledných dňoch vyskytol aj príspevok so svadobnou tortou. ,,Zase sa vydávate?” opýtal sa jeden zo zvedavcov – ten si zrejme popis k štvroposchodovej lahôdke zle prečítal, a tak mu Mojsejka odpovedala len rehotajúcimi emoji.

Obrovskú dobrotu má totižto na svedomí Kabrheľovej sestra Erika, ktorá je cukrárka, a tmavovláska sa len chcela so sledujúcimi podeliť o jeden z jej úžasných výtvorov. ,,Takúto krásnu svadobnú tortu upiekla moja sestrička,” napísala Nora.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova