Neustále porušovanie pravidiel má konečne dohru. Brutálne následky svojich činov si musel odniesť súťažiaci stojaci v duelovej aréne potom, čo zo súboja vyšiel ako víťaz. Toto sa stalo farmárom osudným!

Obrovským šokom sa nielen pre divákov, ale aj pre samotných súťažiacich stala voľba duelantov, za ktorých si sluhovia zvolili Beu a Mária. Henrich spolu s Rebekou sa vyjadrili, že nejde o nič osobné a je to len taktika a snaha v boji o miesto na statku zvíťaziť. Tento ťah im vyšiel a dvoch dedinčanov zaľúbený párik porazil 3:1. Avšak najväčším prekvapením bol trest, a to vyradenie jedného z hráčov za nedodržiavanie pravidiel.

Tohtoroční farmári pravidlá reality šou neustále porušujú už od prvých dní na statku. ,,Nie je to tak dávno. V tejto istej duelovej aréne prebiehal duel za trest medzi Majou a Nikol. V ten týždeň sme vám ja aj Martin veľmi jasne a dôrazne povedali, že akékoľvek ďalšie porušovanie pravidiel bude mať fatálne následky,” po dueli začala vysvetľovať Evelyn.

Moderátorke a hospodárovi pretiekol pohár trpezlivosti. Martin počas kontroly farmárskych úloh pristihol Rebeku a Heňa, ako sedia pred kuchyňou, pričom tam ako deulanti nemali čo robiť. Arogantné porušovanie pravidiel v podobe ignorovania samotky v chatkách tak Martina poriadne rozhorčilo.

rebeka heňo farma

I keď sa k prešľapom uchýlili obaja zaľúbenci, statok opustil len jeden z nich, a to krutým rozhodovaním súťažiacich, ktorí si mali zvoliť, kto by sa mal medzi nich vrátiť. Rebekino meno vyslovila len Anka, a tak sa rodáčka z Galanty stala exemplárnym príkladom pre všetkých, čo v budúcnosti budú uvažovať nad porušovaním pravidiel reality šou.

,,Zbaľ si veci a odíď!” vyriekla kruto Evelyn. ,,Bez rozlúčky?” smutne zareagovala Rebeka, ktorá vzala svoj kufor a bez posledných slov opustila Farmu. Celý duel si budete môcť pozrieť dnes večer na Markíze.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.com, streamable.com, voyo.markiza.sk