Kontroverzná a priamočiara Silvia Kucherenko je neodmysliteľnou súčasťou slovenského šoubiznisu. Výrazná blondínka nemá problém s verejnými žartíkmi smerovanými na jej osobu, častokrát si vystrelila i sama zo seba a na “hejt” či neoprávnenú kritiku je po rokoch na scéne zvyknutá.

Tentokrát sa však rozhodla reagovať na útok dievčiny, ktorá pociťovala určitý problém s jej vystupovaním a rozhodla sa dlhovlasej playmate poslať správu, v ktorej jej stručne a jasne vysvetlila, čo jej na nej prekáža.

Prečo sa aj pri normálnej veci a povedanej vete musíš tváriť jak keby si chcela niekoho vyfajčiť?“ znela otázka ženy, ktorá zrejme ani nečakala, že dostane rýchly feedback. Kucherenko odhodila všetky zábrany a odvrkla: „Teba h*vno po tom.“ Svoje vysvetlenie neskôr doplnila zdvihnutým prostredníkom.

Krátku konverzáciu sa rozhodla zverejniť na internete a objasniť vzniknutú situáciu. „No, slušné správy nikdy nezverejním, vlastne žiadne. Ale keď napíše taká hlupaňa, prečo nie,“ dodala.

A nebola by to tá správna Silvia Kucherenko, ktorú všetci poznáme, keby sa vo vzniknutej potýčke neobjavila aj štipka provokácie. Ostré vety totiž doplnila fotkou svojho tela, ktorú okorenila textom: „I do this thing called, whatever f*ck I want!“ Pozrieť si ju môžete >>>TU<<<.

Foto: Instagram