Vo východniarskom sektore to poriadne vrie! Zdá sa, že pobyt mimo zabehnutých koľají reálneho sveta sa už na súťažiacich začína podpisovať. Farmár týždňa totiž brutálne vyletel na svojho spolubojovníka, a to pre niečo, s čím sa človek v bežnom živote ani nestretne.

Na vidieckom statku padala jedna nadávka za druhou, pričom nechýbali ani vyhrážky o fyzickom útoku. Nervy praskli novodobému Casanovovi Radovi Dulinovi – ten sa nedokázal preniesť cez jedinú uštipačnú poznámku od hanblivého Gaba.

Farma 11

Introvert z východného Slovenska počas jedenia gulášu prehodil poznámku o tom, že má v tanieri menej mäsa i zemiakov ako jeho kolegovia. Spočiatku nevinná pripomienka však Radovana vytočila natoľko, že sa nedokázal ovládať. Vyjadrenie nespokojnosti s veľkosťou obedovej porcie farmárskeho lámača ženských sŕdc vytočilo do nepríčetnosti a Gabriela zasypal spŕškou vulgarizmov.

,,Ešte raz to povieš, tak prisahám, že ti takú pri*ebem, že normálne uvidíš, že radšej pôjdem domov, ako s takým oným byť na Farme!” neudržal sa. Hoci sa dievčatá Rada snažili upokojiť, už bolo neskoro – farmára týždňa ovládol hnev natoľko, až sa nakoniec pobral od stola preč. ,,Ja som sa za 38 rokov nestretol s tým, že budem vyberať mäso z guláša a rozdeľovať ho,” nechápavo sa vyjadril na kameru.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube