Nedeľný večer na Markíze aktuálne patrí šou 2 na 1, kde si každý týždeň obľúbení moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl doslova podajú známu tvár a prevedú ju šiestimi bránami. Pozvanie prijala aj herečka Gabika Marcinková, ktorá dostala možnosť zaspievať si hneď so štyrmi slovenskými speváčkami. Pozrite sa, ako im to spolu ladilo! 

Adela Vinczeová spoločne s Danom Danglom si vždy pred nakrúcaním šou 2 na 1 na svoje obete zozbierajú dostatok informácií, ktoré budú môcť neskôr zneužiť. Nakoľko okolie herečky Gabiky Marcinkovej na ňu vyzradilo, že jej slabinou je spievanie, a to hlavne pred divákmi, moderátori modro-žltej televízie si pre rodáčku z Košíc pripravili nočnú moru v podobe vystúpenia.

Slovenská kráska bez akejkoľvek prípravy mala odspievať hit svojej obľúbenej dievčenskej skupiny Spice Girls. Avšak vďaka pozvaniu štyroch talentovaných speváčok, ktoré dobýjajú tunajšie rebríčky, nešlo o žiaden obrovský trapas.

Lina Mayer, Emma Drobná, Dominika Mirgová a dokonca aj Nela Pocisková sa hrdo postavili na pódium vedľa herečky a predviedli číslo, ktoré sa tak často nevidí. Vďaka hviezdnej spolupráci vyšla nočná mora Gabiky Marcinkovej takmer na jednotku a jej chybičky sa stratili v súzvuku obľúbených hlasov slávnych interpretiek. Celé vystúpenie nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: streamable.com, voyo.markiza.sk, Instagram/pociskova.nela