Kým pred rokmi by ste sa za ním zrejme na ulici ani neotočili, dnes by ste mohli na jeho tele oči nechať! Reč je o Samovi Rouenovi, ktorý má za sebou doslova extrémnu premenu, aká si zaslúži sklonenie toho najväčšieho klobúku.

Šou zamerané na chudnutie patria u divákov k tým najobľúbenejším programom. Do jednej z nich, s nie veľmi lichotivým názvom The Biggest Loser, a teda Najväčší lúzer, sa v roku 2006 prihlásil aj Sam Rouen. V tom čase sa 19-ročný mladík pustil do boja s neuveriteľnými 154,6 kilogramami.

Sam Rouen

Samovi sa vďaka programu podarilo zhodiť doslova úctyhodných 71 kg, vďaka čomu sa so svojimi 82,9 kilami stal absolútnym víťazom austrálskej súťaže. „Najväčší lúzer“ ale v drine nepoľavoval ani po vypnutí kamier a časom sa mu zo seba podarilo vysekať doslova telo Herkulesa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kedysi bacuľaté chlapčiatko dnes pracuje ako hasič, ktorého premenu môže obdivovať celý svet. Čo však ale zrejme nikto nepochopí, je skutočnosť, že Sam má pri ukazovaní svojej postavy zábrany, a to najmä vtedy, keď si má na pláži vyzliecť tričko. Fešákova psychika je tak zrejme ešte stále poznačená komplexmi z minulosti.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube, Facebook/Sam Rouen