Slovenská speváčka Lina Mayer zaujala nielen hudobnou tvorbou, ale i účasťou v tretej sérii imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome. Tmavovláska sa zároveň radí medzi najatraktívnejšie dámy nášho šoubiznisu, čo potvrdila aj nedávnou radikálnou zmenou imidžu, ktorá jej mimoriadne svedčí.

Existujú ženy, ktoré by si pokojne mohli dať vrece na hlavu, a stále by vyzerali úžasne. To je prípad energickej divy Liny Mayer – tá sa odhodlala na návštevu vychýrenej kaderníčky, ktorej sa z nej podarilo urobiť celkom inú ženu.

lina mayer

Speváčka bola povestná dlhšou hustou hrivou, ktorá ju už očividne omrzela. ,,Hovorí sa, že život je zmena, však? A ja to absolútne milujem,” Lina sa na Instagrame pochválila naozaj neprehliadnuteľnou premenou, v rámci ktorej zvolila krátky vkusný účes.

Nové vlasy zmenili brunetku takmer na nepoznanie, pričom ona sama je s výsledkom nadmieru spokojná. Celková premena zovňajšku dodala 35-ročnej Košičanke očividnú iskru, čo sa možno odrazí aj na tvorení nových chytľavých songov. Tak čo poviete, páči sa vám Linin nový look?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lina mayer

Zdroj: Instagram/linamayerofficial | Foto: Instagram/linamayerofficial, tvmarkizaofficial