Kloe Kardashian sa v týchto dňoch pýši krásnou postavou, ktorú jej závidia všetci v okolí. Jej povestné kypré tvary sú dávno preč a vymenila ich za osí pás, krásne chudé nohy a úbytok kíl je vidno aj na tvári. Khloe prezradila, ako dosiahla túto úžasnú premenu!

Na jednej strane ju všetci obdivujú, no na tej druhej sa začínajú objavovať negatívne názory na jej novú vysnenú figúru. Khloe je totiž podľa niektorých fanúšikov až príliš chudá! Podľa nás však vyzerá neuveriteľne dobre a aj napriek strate kilogramov nie je žiadna kosť a koža. Momentálne dosiahla svoju najnižšiu váhu a všetok svoj voľný čas venuje tréningu. Začala sa zaujímať o zdravú stravu a úplne vylúčila svoje obľúbené jedlá, ako je pizza, hamburgery či zmrzlina. Nezdravé potraviny sa snaží nahradiť zdravšou alternatívou, napríklad syr vymenila za humus či obyčajné špagety za cuketové rezance. Podľa istého zdroja je vraj jej cieľom, aby sa zmestila do vecí nevlastnej sestry, supermodelky Kendall Jenner. Čo hovoríte na jej premenu?

Khloe kedysi

Khloe dnes

 

 

Foto: Instagram, Twitter, fullhdpictures.com, Wallpapersdsc.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)