Od oficiálneho vyhlásenia o odčlenení manželskej dvojice Meghan Markle a princa Harryho z britskej kráľovskej rodiny ubehlo len pár dní, no zaľúbenci sa už stihli naplno vžiť do nových rolí. Párik, túžiaci tráviť dni celkom obyčajným spôsobom bez plnenia náročných šľachtických povinností, odcestoval do ďalekej Kanady, kde sa pokúsi fungovať ako samostatná a finančne nezávislá jednotka. Aktuálne kolujú internetom zábery, na aké sme u členov urodzenej famílie zvyknutí neboli.

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Jeden z najsledovanejších párov sveta sa odteraz usiluje žiť spôsobom, na aký by sa väčšina ich príbuzných nikdy neodhodlala. Hoci je jasné, že Meghan s Harrym sa pred objektívmi paparazzi fotografov nikdy úplne neskryjú, nateraz sa vzdali formálnych kráľovských povinností s cieľom dopriať si harmonický rodinný život.

Meghan Markle Harry

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu pred pár dňami prišli o titul “kráľovská výsosť” a spoločne s pár mesačným synčekom Archiem si v zámorí vytvárajú nové zázemie. Aktuálne zábery obidvoch hlavných aktérov naznačujú, že im radikálna zmena štýlu veľmi prospieva. Kým bývalá herečka si užíva svieže prechádzky s bábätkom a dvomi psami, odetá do nenápadných športových outfitov, jej drahá polovička za ňou v ničom nezaostáva.

Sympatický ryšavec sa na vancouverské letisko dostavil v pondelok večer, pričom kráľovskú uniformu vymenil za modré rifle, ľahkú čiernu bundu a tmavomodrú čiapku. Obidvaja manželia doslova sršia šťastím a úsmevy rozdávajú na všetky strany, preto sa zdá, že svoje rozhodnutie odkloniť sa od monarchie vôbec neľutujú. Veď sa presvedčte na vlastné oči…

Meghan Markle Meghan Markle Kanada

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

princ Harry Kanada

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/dresslikeaduchess, royalfamily.bks, meghanmarkle_official