Zverstvo je v tomto prípade slabé slovo! Otec, ktorý sa s kávou a cigaretou v ruke prizeral, ako jeho spolubývajúci oživuje jeho umierajúcu dcéru, si vypočul svoj trest. Tyran, ktorý se*uálne zneužíval len 3-ročné dievčatko a napokon ho aj zabil, si v base odpyká smiešnych 9 rokov! 

Nečinne sa prizeral, ako prechádza peklom! Bezcitný Austrálčan Matthew Lee Williamson udrel svoju trojročnú dcérku Kyheshu-Lee Joughin do brucha takou silou, až jej praskli črevá. Úbohé dievčatko, ktoré malo navyše zlomenú ruku, nevládne ležalo tri dni bez akejkoľvek pomoci. Napokon zomrelo na infekciu spôsobenú vnútornými poraneniami. Doktori po smrti skonštatovali, že Kyhesha nebola posledných 12 hodín schopná spať, jesť a ani len sa pohnúť, no bezcitný otec ignoroval jej prosby.

Je veľmi smutné skonštatovať, že pre dievčatko bola smrť vykúpením. Otec ju totiž se*uálne zneužíval, týral a celé dni nechával priviazanú o posteľ. Zamykal ju v neľudských podmienkach detskej izby a podľa slov jeho spolubývajúceho Christophera Kenta sa rozčuľoval, keď počul dcéru vracať vlastné fekálie. Matthew sa priznal k vražde, no z týrania a se*uálneho zneužívania obvinil svojho spolubývajúceho. Ten pred súdom vypovedal, že v posledných minútach sa snažil dievčatko oživiť, no jej otec sa nečinne prizeral, zatiaľ čo popíjal kávu a fajčil. Kent priznal svoj podiel na vražde a dostal 2-ročný podmienečný trest. Neopísateľne krutý tyran Matthew Lee Williamson si za brutálnu vraždu posedí len smiešnych 9 rokov. 

Mathew Lee Williamson

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk