Ak aj vy patríte k fanúšikom jedinečného speváka Bruna Marsa, máme pre vás výbornú informáciu. Po dlhých štyroch rokoch, práve tento piatok, vydáva ,,hitmaker” nový, v poradí svoj tretí album, z ktorého singel s názvom 24k Magic je ,,pozvánkou na veľkú párty”!

Už na začiatku tohto roka sa nechal multitalentovaný umelec Bruno Mars počuť, že na jeseň môžeme očakávať jeho nový album, ku ktorému mal v tom čase pripravených sedem nových piesní. V akom štýle sa budú jednotlivé single niesť umelec naznačiť nechcel, no môžeme predpokladať, že pôjde o dávku rôznorodosti a energie, na akú sme u speváka zvyknutí.

Bruno Mars sa stal v našich končinách známy najmä vďaka hitom ,,Grenade” či “Billionare”, ktoré pochádzali z jeho prvého albumu ,,Doo-Woops and Hooligans”. Práve z neho sa celosvetovo predalo viac ako šesť miliónov kusov, čo ho v hudobnej brandži okamžite zaradilo medzi elitu umelcov. Jeho druhý album ,,Unorthodox Jukebox” mal taktiež úspech a skladby ako ,,Treasure” či ,,Gorilla” sa umiestňovali v TOP rebríčkoch svetových aj domácich hitparád.

Globálny ohlas a vyše miliardu videní na kanáli YouTube si vyslúžil jeho singel ,,Uptown Funk”, na ktorom spolupracoval s Markom Ronsonom (umelec robil aj na Valerie od Amy Winehouse). Skladba mala výborný ohlas počas polčasu na tohtoročnom Superbowle a taktiež získala ocenenie Grammy ako ,,Nahrávka roka”!

#24KMagic

A post shared by Bruno Mars (@brunomars) on

 

#24kMagic

A post shared by Bruno Mars (@brunomars) on

 

A post shared by Bruno Mars (@brunomars) on

Zdroj: Instagram, Twitter, pcwallart.com | Video: YouTube