Má na konte viac ako 80 miliónov predaných albumov, najväčší počet cien Brit Awards v histórií popmusic, svetovú cenu za celoživotné dielo, tiež za najväčšiu popovú ikonu a o jeden rok viac. Robbie Williams oslavuje 42!

Zo sladkého chlapca z britského boybandu Take That vzišiel drzý, potetovaný elegán, ktorý už viac ako 15 rokov produkuje hit za hitom. Angels, Feel, Let Me Entertain You, Come Undone, Advertising Space či Supreme. Napriek tomu, že po odchode z kapely ho kritici i verejnosť odsúdili, zo speváka sa stal jeden z najrešpektovanejších a najpopulárnejších umelcov posledného desaťročia. Aj keď počas svojej kariéry vystriedal desiatky žien, od roku 2006 je po jeho boku americká televízna herečka Ayda Field.  Po zosobášení v roku 2010 sa im narodili dve deti, Theodora Rose (Teddy- 18.9.2012) a Charlton Valentine (27.10.2014).

Tiež ste si ho nenechali ujsť počas jeho koncertu v Bratislave? :)

r4r2r5

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)