Britney Spears si užíva slobodu doslova plnými dúškami a po dosiahnutí okrúhlej štyridsiatky, ktorú oslávila v decembri, sa ukazuje bez šiat častejšie ako kedykoľvek predtým. U umelcov nie sú síce odvážnejšie snímky ničím výnimočným, no tie speváčkine pôsobia skôr lacno než vkusne.

Žeby Britney nevedela čo od dobroty? To sa pýtajú mnohí pri pohľade na jej posledné príspevky, ktoré zdieľa na sociálnych sieťach. A dokonca i tí, ktorí urputne bojovali za speváčkino oslobodenie spod rúk otca Jamesa Spearsa.

Britney Spears postava

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svetoznáma dvojnásobná mamička bola súdom zbavená svojprávnosti už v roku 2008, a to pre jej psychické problémy, ktoré nemálo súviseli so závislosťou na drogách. Avšak zdá sa, že blondínka nie je úplne v poriadku ešte ani dnes. Kým minulý týždeň sa ukázala na Instagrame len v bielych nadkolienkach, o niečo neskôr zavesila na sieť video, v ktorom si sťahuje spodný diel plaviek. Možnosť komentovania radšej vypla.

Prestať provokovať ľudí Britney zrejme nemieni. Pred pár hodinami na jej profile pristáli snímky, na ktorých je tentokrát nahodená do úsporných červených tango nohavičiek. Do objektívu je ale natočená zozadu, pričom na nohách má obuté vysoké podpätky.

Britney v tangách nájdete — TU — 

britney spears

Zdroj/Foto: Instagram/britneyspears, wall.alphacoders.com