Britney sa opäť dostáva na titulky svetových magazínov! Ak ste však presvedčené, že sympatická blondínka vydala nový singel, ste úplne mimo. Americká speváčka totiž na Instagrame zverejnila tri zaujímavé fotografie, ktoré pobláznili všetkých jej fanúšikov. Čo majú znamenať? Žeby potvrdzovali to, o čom popová princezná sníva už od roku 2014? :)

Konkrétne ide o tri celkom obyčajné jednoduché, nevyzývavé snímky, ktoré sú nafotené v ateliéri. Britney (35) je na nich v elegantných bielych šatách a možno by ani nevzbudili pozornosť médií, nebyť jedného nenápadného detailu – Britney si hladká bruško!

Fanúškovia Britney okamžite zavalili otázkami

“Je to skrytý náznak, že si tehotná?”

“Je to dieťa číslo 3?”

Iní v tom majú jasno a speváčke gratulujú. Po Seanovi (12) a Jadeovi Jamesovi (11) by išlo o tretie dieťatko popovej princeznej, s ktorým by jej 23-ročný partner a fitness model Sam Asghari isto nemal žiadny problém.

 

A čo na všetky diskusie hovorí samotná Britney?

Nič. Speváčka sa zatiaľ nevyjadrila, ale možno celú správu potvrdzuje emotikonmi, ktoré popridávala k jednotlivým fotkám. Žeby šlo o obrázky namiesto slov? Nuž, kuriatko, ktoré sa liahne z vajíčka môže napovedať viac než dosť! :)

 

Uvidíme, možno o pár mesiacov bude mať na fotke so svojimi láskami o jedného potomka naviac :)

 

Zdroj: bunte.de | Foto: instagram, pixabay, Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk