Nikto by zrejme nečakal, že speváčka Britney Spears sa v 40-tke podelí o správu, že čaká tretie dieťatko. Radosť hudobnej ikony však netrvala dlho. O mesiac neskôr svetu priznala veľkú bolesť.

Mamina synov 16-ročného Seana Prestona a 15-ročného Jaydena Jamesa, ktorých má z predchádzajúceho manželstva s Kevinom Federlinom, túžila po ratolesti aj s aktuálnym manželom. Sen sa však pre Britney Spears mohol stať skutočnosťou až po tom, čo jej súd po 13-tich rokoch vrátil slobodu.

Britney Spears a jej priateľ

Svetoznáma hviezda päť mesiacov po svojom novembrovom oslobodení oznámila, že s Samom Asgharim čakajú bábätko. Všetci fanúšikovia s dvojicou zdieľali radosť a držali jej palce. Žiaľ, veľké šťastie prekazila rana. Britney potratila, o čom informovala ona sama na Instagrame.

„S najhlbším smútkom musíme oznámiť, že sme stratili naše zázračné dieťa na začiatku tehotenstva. Toto je zničujúce obdobie pre každého rodiča,“ uviedla blondínka, ktorá napísala, že sa so Samom budú aj naďalej snažiť o rozšírenie svojej krásnej rodiny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

britney spears

Zdroj/Foto: Instagram/britneyspears