Britney Spears je šťastím bez seba! S manželom Samom Asgharim sa so svetom podelili o úžasnú novinu. Tento rok sa stanú rodičmi svojho prvého spoločného dieťatka!

Britney Spears od novembra minulého roka konečne voľne dýcha. Po trinástich rokoch súd v Los Angeles vrátil speváčke slobodu a kontrolu nad majetkom v odhadovanej výške 60 miliónov dolárov. Svetoznáma hviezda však odvtedy neraz šokovala fanúšikov, keď zverejnila na sociálnej sieti nejakú svoju nahotinku. Zakaždým sa tak začala skloňovať otázka, či bolo jej oslobodenie vôbec správnym krokom.

britney spears

Najnovšie sa 40-ročná kráska postarala o úplne inú senzáciu – priaznivcov informovala, že čaká tretie dieťa. Oteckom je, samozrejme, jej o 12 rokov mladší manžel fitness tréner Sam Asghari, ktorý stojí po boku Britney už päť rokov. 

Blondínka na Instagrame zverejnila nenápadnú foto šálky a kvietkov, ku ktorej napísala radostnú novinu. Najprv sa sledovateľom zverila s tým, že schudla, aby mohla ísť na dovolenku na Maui. Tam však nečakane kilá nabrala späť. Keď sa vraj pýtala, čo sa jej to deje, Sam jej povedal, že má tehotenské bruško. ,,Tak som si urobila tehotenský test a… no, budeme mať bábätko,“ oznámila populárna speváčka, ktorá má z predchádzajúceho manželstva s Kevinom Federlinom dvoch dospievajúcich synov – 16-ročného Seana a 15-ročného Jaydena.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Britney Spears a jej priateľ

Zdroj/Foto: Instagraam/britneyspears