Popová princezná sa vracia na hudobnú scénu vo veľkom štýle. Britney Spears nenechala nič na náhodu a pokým pracovala na novom albume, dala si záležať aj na svojom výzore. Dokonalé telo, ktorými zaplavuje sociálne siete, je opäť výsadou zrelej hviezdy a rovnako sa môže pýšiť bezchybnou pleťou či hustými vlasmi. Vážení, Britney je späť!

Ako sa zdá, americkej hviezde Britney Spears momentálne nechýba ku šťastiu vôbec nič. Kým počas posledných rokov lietala z problému do problému a jej postava bola tiež ako na hojdačke, dnes sa spokojná speváčka pýši dokonalým telom, ale aj reklamou na nový parfum. Ukázala v nej všetky svoje ženské zbrane a my len hodnotíme, že sme z nej úplne paf! Mňau :)

My new fragrance #PrivateShow just got a spot on the small screen ✨ #TakeABow @britneyspearsfragrances

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Video: Instagram | Foto: wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)