Braňo Deák sa úpenlivo pripravuje na úlohu otca. S manželkou Laďkou sa totiž už o pár mesiacov stanú po prvýkrát rodičmi, čo televízneho herca teší natoľko, že si neodpustil pár milých a dojemných slov na adresu jeho mladej rodinky, ktorá sa čoskoro rozrastie o nového člena!

Obľúbený herec z Oteckov si to, čo doteraz len hral v spomínanom seriáli, bude môcť už čoskoro vyskúšať na vlastnej koži. Braňo Deák by sa totiž ešte tento rok mal stať po prvýkrát otcom, pričom si známa manželská dvojica necháva pohlavie bábätka nateraz len pre seba.

Napriek tomu Braňo prehovoril o radostnom očakávaní a šťastí, ktoré toto obdobie sprevádza. „Máme sa super. Bruško rastie, už sa to blíži, už to tu bude, to dieťatko. Takže ja sa veľmi teším, hladkám si to bruško a už sa prihovárame, už sa nevieme dočkať,” uviedol, pričom nedokázal skryť obrovské nadšenie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho si Deák neodpustil aj pár milých slov o svojich blízkych. „Mám všetko, čo som vždy chcel. Mám ženu, ktorá je tehotná, mám skvelú rodinu, mám okolo seba veľmi dobrých ľudí a čo viac môže človek chcieť? Som zdravý. Nepotrebujem nič k svojmu životu už viac, ako mám teraz,” dodal na záver v rozhovore pre TV Markíza počas natáčania nových epizód seriálu Oteckovia.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/BranoDeak, TV Markíza