Braňo Deák spoločne s kolegyňou Jankou Kovalčíkovou pôsobili v ostrosledovanom seriáli Oteckovia celé 4 roky. Ich postavy Alex a Ema si získali srdcia mnohých fanúšikov, ktorí teraz za nimi smútia. Začalo sa šepkať, že za odchodom fešného herca stojí lepšia finančná ponuka od konkurenčnej stanice. Čo je na tom pravdy?

Televízny aktér aktuálne pôsobí na obrazovkách JOJ-ky v seriáli Hranica. Niektorí ľudia sa tak domnievajú, že práve nová rola zapríčinila jeho odchod z obľúbených Oteckov. Avšak Deák prezradil, že ide o mylnú domnienku, nakoľko od konkurencie prišla ponuka až po tom, ako sa dozvedel, že sa postava Alexa v ďalšej sérii neobjaví. Špekulácie o výške honoráru Braňa mrzia.

,,Je mi ľúto, že si mnohí ľudia myslia, že som nevďačný a chamtivý, ale som v slovenskom šoubiznise už nejaký čas a jednoducho som sa už zmieril s tým, že sa popíšu mnohé bludy a že neprajníci sa nájdu vždy,“ ozrejmil pre Nový Čas Víkend šarmantný lámač ženských sŕdc.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Atraktívny otec malej Matildy dokonca tvrdí, že on sám videl ešte vo vzťahu dvoch právnikov potenciál. ,,Myslím si, že naša herecká linka mala kam smerovať, veď po siedmich sériách sa Alex s Emmou konečne dali dokopy a asi sa aj mnohí diváci na ich pokračovanie v seriáli tešili. No o tom, či budem v seriáli pokračovať, samozrejme, nerozhodujem,“ uviedol na pravú mieru obľúbenec diváčok.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/oteckovia.markiza/hranica_tvjoj