Vlani o takomto čase umelec Matúš Kolárovský prekvital čerstvou láskou k modelke Nikole Baranovej. V závere roka však prišla správa o ich rozchode, po ktorom sa Yael začal čoraz častejšie objavovať so svojou dcérkou. Bránila mu dovtedy v stretnutiach jeho ex?

,,Nejaké veci sa nedali… a konečne som mohol za ňou ísť a nemať tlak… Dávať ju na storky a byť s tým v pohode, jédanenky,“ priznal po rozchode v podcaste Snami Matúš, ktorý počas roka svoju ratolesť na instagramovom profile vôbec nezverejňoval. To, že Nikola nebola zo spevákových záväzkov nadšená, nasvedčuje i ďalšie vyjadrenie.

 „Kým bol Matúš s Nikolou, s Veronikou a malou sa až tak nestýkal. Robilo mu to vo vzťahu s Nikolou poriadne dusno. Teraz s Veronikou a ich dcérou trávi omnoho viac času a majú k sebe omnoho bližšie. Majú lepší vzťah, sú úplne v pohode a malej sa venujú spoločne.“ prezradil nedávno pre Topky zdroj z okolia rodičov dcérky Ney.

Yaelova bývalá priateľka doposiaľ o vzťahu so spevákom mlčala. Tomu však bude už čoskoro koniec. ,,Chcem sa vyjadriť, ale v správny čas. Nie, nebránila som mu stretávať sa s dcérou. Je to dospelý človek a rozhoduje sám za seba,“ uviedla pre magazín Eva atraktívna plavovláska, ktorá sa na svoju „spoveď“ zrejme ešte len pripravuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Eva.sk, podcast Snami | Foto: Instagram/veronikatwiins, nikola_baranova