Z Bradlayho Coopera a Lady Gaga sa vďaka snímke Zrodila sa hviezda stala ikonická dvojka, ktorú si zamiloval celý svet. Avšak žiadnu z nádherných filmových skladieb ešte naživo umelci neodpálii, pričom stať sa tak malo až na februárovom odovzdávaní Oscarov. O to väčší šok prišiel na blondínkinom koncerte, kde sa zjavil aj hollywoodsky krásavec.

A Star Is Born, v slovenskom preklade Zrodila sa hviezda, patrí jednoznačne medzi najväčšie filmové trháky uplynulého roku a titulnú skladbu Shallow by sme bezpochýb mohli označiť za jednu z najkrajších a najdojímavejších balád storočia.

a star is born

Čerstvá držiteľka Zlatého glóbusu v kategórii Najlepšia filmová pieseň nedávno fanúšikom prisľúbila, že ak sa ocitne aj medzi kandidátmi na Oscara, spolu s hereckým kolegom Bradleym Cooperom na prestížnom odovzdávaní filmových sošiek zaspievajú naživo práve ocenený hit, čo by bolo vôbec po prvýkrát.

Zlaty globus

Ako sa ale zdá, Lady Gaga a Bradleymu sa už čakať nechcelo – skladba Shallow sa totiž  svojej live premiéry dočkala o čosi skôr. Fanúšikovia na speváčkinom koncerte v Las Vegas tak museli v momente, ako sa na pódiu zjavil príťažlivý fešák, zažívať doslova siedme nebo, čo badať aj na ich ováciách. Živé prevedenie Shallow skrátka musíte vidieť, je to nádhera!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram