Bradley Cooper sa už nejaký ten rôčik radí k najpríťažlivejším mužom planéty, pričom jeho sláva a zástup obdivovateliek ešte viac vzrástol po tom, ako na plátna kín zavítal film Zrodila sa hviezda. A hoci by nejedna z vás s týmto fešákom rada strávila noc, ak by ste sa ocitli v jeho prítomnosti, chuť by vás možno veľmi rýchlo prešla.

Oči ako dve najkrajšie jazierka, sladký úsmev, strnisko, statná postava… To je 44-ročný Bradley Cooper, z ktorého sa podlamujú kolená ženám po celom svete, pričom výnimkou pravdepodobne nebude ani jeho herecká partnerka Lady Gaga. O populárnej umelkyni sa totiž ešte donedávna povrávalo, že sa so svojím snúbencom rozišla práve kvôli Bradleymu.

Bradley Cooper Lady Gaga

Napriek tomu, že o americkom hercovi sníva mnoho žien, väčšina z nich netuší o jeho temnejšej stránke –  obľúbený fešák akosi ignoruje základnú hygienu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Krásavec z filmu Zrodila sa hviezda či Vo štvorici po opici sa netají tým, že sa nielenže sprchuje maximálne trikrát do týždňa, navyše vôbec nepoužíva žiadny dezodorant, čo vôbec neznie vábivo. Jeho partnerka Irina Shayk tak už musí mať poriadne odolný noštek… Tak čo, ešte stále sa vám zdá Bradley taký dokonalý? :-D

Zdroj: bustle.com | Foto: Instagram/ladygaga, 7wallpapers.net