Bradley Cooper, jeden z najpríťažlivejších a najžiadanejších krásavcov Hollywoodu, navštívil so svojou priateľkou, topmodelkou Irinou Shayk, tenisový zápas počas Wimbledonu. Namiesto toho, aby sa pár venoval sledovaniu hry, kamerám sa podarilo zachytiť krátku časť ich ,,hádky”.

Mal hustejšiu bradu ako sme zvyknuté, priliehavý oblek a bol mimoriadne sexy. Hollywoodsky herec Bradley Cooper sa zúčastnil wimbledonského zápasu, na ktorom sa evidentne pohádal so svojou nádhernou priateľkou Irinou Shayk. V momente, keď sa počas hry kamera obrátila do publika, všetci prítomní mali možnosť vidieť, ako sa modelka odmieta pozrieť na svojho priateľa a utiera si z očí slzy.

2

Tento neuveriteľne trápny moment poukazuje najmä na modelku, ktorá sa podľa mnohých správala ako urazené dieťa. Môžeme sa iba domnievať, čo bolo predmetom nedorozumenia medzi partnermi, avšak ako sa na internete hodnotí, Irinu rozrušila prítomnosť bývalej partnerky Bradleyho Coopera, Suki Waterhouse. Žeby mala táto kráska dôvod žiarliť? Neveríme! :)

Kto z koho?

3

Suki Waterhouse

4

Foto/ Video: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)