Legendárny hollywoodsky herec Brad Pitt má za sebou už dve rozpadnuté manželstvá s najväčšími kráskami svetového šoubiznisu. Po skrachovaných vzťahoch s Jennifer Aniston a Angelinou Jolie sa v uplynulých dňoch začalo vo veľkom polemizovať o možnom zahorení citov k mimoriadne slávnej a atraktívnej umelkyni.

Nedávno sa v Benátkach konal filmový festival, kde sa na červenom koberci predviedli TOP velikáni objavujúci sa na plátnach kín. Najväčšiu pozornosť ale na seba strhli hlavné hviezdy veľkolepej sci-fi novinky s názvom Ad Astra, ktorá sa aktuálne teší celosvetovej premiére.

brad pitt

V dobrodružnom filme sa bok po boku ako manželia ocitli modrooký fešák Brad Pitt a očarujúca kočka Liv Tyler, známa predovšetkým z trháku Armageddon. Pozornému oku paparazzi fotografov však neunikol zaujímavý fakt, že sa dvojica na slávnostnej udalosti od seba takmer neodtrhla, pričom slávny herec vraj z kolegyne nemohol spustiť zrak.

Zahraničné médiá i sociálne siete boli okamžite zaplavené zábermi, vyvolávajúcimi otázniky o možnej láske Brada Pitta k jeho novej filmovej manželke. Nestalo by sa mu to pritom po prvýkrát – vzťah s Angelinou tiež odštartovalo spoločné pôsobenie vo filme. Napriek tomu, že je Liv Tyler vydatou mamičkou, pri pohľade na známeho sympaťáka po jej boku je viac než jasné, že mu spoločnosť slávnej brunetky vôbec nepríjemná nebola.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Brad Pitt Liv tyler liv tyler brad pitt

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter.com, Instagram/bradpittoffcial, misslivalittle