Nie je to až tak dávno, čo si slávny hollywoodsky pár Brad Pitt a Angelina Jolie navždy povedali zbohom a rozhodli sa vydať každý svojou cestou. Herec teraz hľadá útechu u bývalej manželky Jennifer Aniston. 

Brad a Jennifer boli manželmi do roku 2005, pokým si neužil s Angelinou. Z aférky sa však stala láska a zaľúbené hviezdy sa rozhodli zosobášiť. Minulý rok však pár postihla veľká kríza, ktorú manželstvo nevydržalo. “Brangelina” sa rozpadla šokujúco rýchlo a stále sa z toho spamätávajú nielen obidvaja herci, ale aj celý svet.

Jennifer nebola s exmanželom v kontakte celé roky, no teraz sa to zmenilo. Brada totiž prichytili, ako smskuje Jennifer, čo zo strany médií spustilo veľké klebety. Mnohí tvrdia, že je herec veľmi osamelý a momentálne vydatá Jennifer sa mu toto obdobie snaží uľahčiť intímnejšími spôsobmi.

Pitt a Aniston sú síce v kontakte oveľa častejšie ako predtým, no klebety o ich milostnom vzťahu nie sú nijako potvrdené. Ťažkú hlavu si z nich nerobí ani Jennifer a k celej situácii je veľmi chápavý aj jej manžel Justin Theroux. ktorý sa dokonca vyjadril, že vie o tom, že sa jeho manželka stýka s bývalým. Podľa Justina je šľachetné, že sa ho snaží podporiť.

Či už sú šuškanice pravdivé alebo nie, jedno je isté – Brad a Jennifer konečne prelomili to ticho, ktoré ich rozvod spôsobil a podľa všetkého sa stali dobrými priateľmi.

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.