Herec Brad Pitt patrí medzi najatraktívnejších mužov planéty a zároveň medzi najžiadanejšie hollywoodske celebrity. No kým v kariérnej sfére žne jeden úspech za druhým, v súkromnej oblasti si nažíva trochu chaotickejšie. Po dvoch stroskotaných manželstvách s Jennifer Aniston a Angelinou Jolie zakotvil po boku o 30 rokov mladšej modelky, ktorá má byť navyše v radostnom očakávaní…

V lete tohto roku praskla informácia o tom, že sa slávny americký idol čoraz intenzívnejšie objavuje v spoločnosti krásnej nemeckej modelky Nicole Poturalski. 27-ročná tmavovláska s krivkami bohyne má z predošlého vzťahu 7-ročného syna Emila, a práve po jeho boku naznačila tajomnú novinku.

Nicole Poturalski

,,Niečo vzrušujúce je v pláne,“ napísala šarmantná Nicole na sociálnej sieti pri fotke s doposiaľ jediným potomkom. Krátko nato mala zdieľať zopár rodičovských tipov, čo údajne spravila i v dobe, keď očakávala prvého synčeka.

Viaceré médiá sa na základe záhadného správania pôvabnej modelky domnievajú, že by mohla naznačovať doposiaľ nepotvrdené tehotenstvo so svojou aktuálnou polovičkou. Jej čerstvé príspevky na internete tak signalizujú blížiace sa odhalenie zaujímavej novinky, z čoho fanúšikovia a zahraničné portály usudzujú, že by malo ísť práve o veľkolepé ohlásenie tehotenstva s Bradom Pittom!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Brad Pitt

Zdroj: Newsbreak.com | Foto: Instagram/bradpittofflcial, Jenniferaniston, Nico.potur