Dámy, držte si nohavičky a zhlboka dýchajte. O tom, že sa vystúpenia inšpirované filmom “Magic Mike” stanú realitou, sme vás už informovali. Prvýkrát sa však diváci dočkali aj skutočnej show, a to priamo počas vysielania u známej komičky Ellen DeGeneres.

Tramtadadáá. Matka zem a všetky nebesia! Prečo sa také niečo neuskutoční aj na Slovensku? Darmo sa však budeme nad tým zamýšľať, radšej si vychutnáme pohľad na statných mládencov, ktorí sa už v marci budúceho roka stretnú na jednom pódiu pod taktovkou samotného kráľa všetkých striptérov – Channinga Tatuma. Menšiu ochutnávku ukázali už počas návštevy u Ellen. PS: Všimnite si staršiu pani v hľadisku, určite jej tlak vyskočil minimálne na 250. :)

Ak by ste ešte nemali dosť a nohavičky máte stále pomerne suché, pozrite si aj nasledujúce video, v ktorom sa chalani ujali Elleninho kolegu a chceli tak naučiť obyčajného chlapa pár vzrušujúcich pohybov. Ako sme zistili, ono to vlastne nie je také jednoduché. :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)