Viete, že tento mesiac môžete ušetriť obrovské množstvo peňazí? Je tu Black Friday a s ním tie najväčšie zľavy vo všetkých obchodoch. Čierny piatok je vždy štvrtý piatok v Novembri. Je to deň, kedy všetky obchody svoje produkty zlacnia o niekoľko desiatok percent!

,,Čierny piatok” vznikol v USA, ale rýchlo sa rozšíril do celého sveta, a tak aj na Slovensku môžete v tento deň ušetriť veľmi veľa peňazí pri nákupoch. Tento rok je Black Friday 24.11.2017.

Ak ste ešte nikdy čierny piatok nevyužili – pripravte sa to zmeniť! Či už chcete nakúpiť niečo v drogérií, či chcete domáce spotrebiče, elektroniku alebo si zaplniť šatník – Black Friday je ideálnou možnosťou ako ušetriť. Takmer všetky obchody budú v tento deň ponúkať tie najnižšie ceny na svoje produkty. Takéto zľavy nenájdete v žiadny iný deň.

Black Friday je však známy tým, že obchodné centrá sú zaplnené a ľudia sú v tento deň schopní čakať hodiny v obrovských radoch. Taktiež je tu súperenie o obmedzený počet zlacneného tovaru. Máme preto pre vás jednoduché riešenie, ktorým sú nákupy cez internet.

Black Friday na internete získal úplne iný rozmer. Obrovské zľavy nájdete na každom e-shope a tak si môžete nakúpiť v pohodlí domova bez toho, aby ste hodiny strávili v rade. Navyše sa na internete koná aj Cyber Monday, čo je následujúci pondelok (27.11.2017), kde znova nájdete obrovské zľavy.

Ak sa pýtate, ako nájsť tie najlepšie zľavy na Black Friday, máme pre vás pár rád, ktoré určite radi využijete.

Nakupovať cez internet je dnes už normálne a využíva ho pravdepodobne každý. Ako však nájsť poriadne zľavy na Black Friday? Je tu pár možností. Prvou je vyhľadanie svojho obľúbeného obchodu na internete a prezeranie stránky, či tam nenájdete nejaké zľavy. To vám zaberie viac času, a tak je tu ďalšia možnosť. Prihláste sa ešte pred čiernym piatkom do tzv. “newsletteru” svojho obchodu. Newsletter má dnes takmer každý e-shop. Stačí si ho nájsť na stránke svojho obľúbeného obchodu, zadať svoju e-mailovú adresu a žiadna zľava vám už neunikne, pretože všetky ponuky vám budú chodiť na e-mail. To môžete využiť počas Black Friday aj pri viacerých e-shopoch, a tak mať všetky zľavy, ktoré vás zaujímajú, na svojom e-maily.

A je tu ešte jedna možnosť, ktorá je najvýhodnejšia. Tou je stránka so zľavovými kódmi a kupónmi – Picodi, na ktorej nájdete všetky zľavy na takmer všetky obchody. Picodi zbiera zľavy z viac ako 700 internetových obchodov a nájdete tu najväčší výber zliav na Black Friday a aj Cyber Monday. Stačí si na Picodi vyhľadať svoj obchod a ihneď vám vyskočia všetky zľavy, ktoré na ňom momentálne prebiehajú. Picodi ponúka zľavy na obrovský počet obchodov, ako je napríklad HEJ, BonPrix, Alza a mnoho ďalších.

Neváhajte a ušetrite mnoho peňazí. Iba raz v roku máte tú možnosť ušetriť až toľko, tak to určite nepremeškajte. Dúfame, že sme vám pomohli a prajeme vám príjemné nákupy! :-)

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.