Populárny slovenský politik Boris Kollár sa nikdy netajil svojou náklonnosťou ku krásnym ženám. Najnovšie ho slovenské médiá spájajú so Slovenkou, ktorá sa preslávila v reality šou Farma. Bude z nich nový pár nášho šoubiznisu?

Známy multiotecko Boris Kollár si pridal do priateľov na Facebooku čerstvo vypadnutú EX-farmárku Luciu “Lulu” Gachulincovú. Naše najznámejšie portály za týmto Borisovým krokom okamžite hľadali možný nový pár slovenského šoubiznisu. Napokon to však vyzerá, že nateraz z toho nič nebude, ale pri Borisovi človek nikdy nevie. :P Ak by sa však predsa len táto dvojica náhodou dala dokopy, určite by sa jednalo o obrovský mediálny boom. Bližšie informácie o tom, čo je medzi Lulou a Borisom nájdete vo videu nižšie.

Lucia “Lula” Gachulincová

Boris Kollár

Lula otvorene o “vzťahu” medzi ňou a Borisom Kollárom

Video: Tivi.sk | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)