Bývalý hokejový obranca Boris Valábik sa po športovej kariére usadil v rodnej Nitre. S kolegom Mariánom Gáboríkom odštartoval populárny podcast Boris & Brambor, stal sa často videnou tvárou na televíznych obrazovkách a taktiež členom Policajného zboru Slovenskej republiky – s tým je však už koniec. Prečo? 

Známy otecko sa rozhodol policajnú uniformu zavesiť na klinec, čo oznámil svojim fanúšikom na sociálnych sieťach aj spolu s dôvodom, ktorý ho viedol k tomuto kroku.

,,Jedinou istotou v našom živote je zmena. Rozhodol som sa odísť z Policajného Zboru, aby som sa mohol venovať vlastným projektom. Asi ste si všimli, že za posledné obdobie sa všetok môj záujem ubral smerom k výživovým doplnkom,” vysvetľuje urastený fešák. Skúsenosti nadobudnuté zdravým životným štýlom tak Boris skúsi preniesť aj do práce.

,,Ďakujem každému, kto ma podporuje a nájde si čas dať mi to vedieť, pomáha mi to posúvať sa vpred. Niekedy úprimnosť prináša nepríjemné momenty v živote každého z nás, no vo svete doplnkov výživy je úprimnosť tá jediná férová cesta,” dodáva bývalý profesionálny hokejista. V novej kariére mu držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdrouj: Instagram/borisvalabik