Iba pred pár dňami obletela Slovensko šokujúca správa, že obľúbený producent a scenárista Boris Pršo (34) leží v kóme po krvácaní do mozgu. Markizák poriadne vystrašil celú rodinu, televíziu aj fanúšikov a ako sa zdá, vážnu diagnózu, ktorá ho dohnala až na nemocničné lôžko, tajil aj pred svojimi najbližšími.

Vždy usmiaty a aktívny producent a scenárista Boris Pršo, ktorý stojí za veľkými projektami ako Let´s Dance či Tvoja tvár znie povedome, má na svedomí aj najväčšie rozhovory so zahraničnými hviezdami. Po sobotňajšom kolapse s následným krvácaním do mozgu však leží markizák v bratislavskej nemocnici a je uvedený do umelého spánku. Nikto z rodiny ani kolegov sa z toho nedokáže spamätať, všetci ho totiž považovali za mladého a zdravého muža plného síl.

Na svetlo sveta však teraz vyplávalo aj jeho zdravotné tajomstvo, ktoré sa Boris zrejme snažil prehliadať, aj keď prichádzali viaceré varovné signály. Väčšina jeho blízkych si v osudný deň všimla, že Borisa viackrát potrápila bolesť hlavy či krvácanie z nosa. Všetko však pripisoval únave a stresu zo začínajúceho projektu Let´s Dance a na svojom profile zverejnil fotku s vitamínmi a magnéziom. Podľa dôveryhodného zdroja Nového Času však pracovitý a ambiciózny Boris trpel závažnou diagnózou – vysokým krvným tlakom: “Stále si myslel, že to nie je také vážne. Žil naplno,”  uviedol trpkú pravdu zdroj.

Borisova mama o synových problémoch zrejme nemala ani tušenia a na otázky o svojom synovi nemala síl odpovedať: “Nehnevajte sa, je to ťažké, nebudem sa k tomu vyjadrovať,” odpovedala zronene. Vysoký krvný tlak je však závažná diagnóza, ktorá by sa nemala podceňovať, pretože patrí k tichým zabijakom. Boris zrejme precenil svoje sily a vysoké pracovné tempo ho nakoniec donútilo vypnúť a odpočinúť si v nemocnici, z ktorej sa, veríme, čoskoro vráti k tomu, čo miloval.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram