Boris Kollár bol obvinený z oplzlej konverzácie s tínedžerkou. Krátko na to známy podnikateľ a politik zvolal tlačovú konferenciu, kde zverejnil prepis komunikácie s dievčaťom, ktoré malo v tom čase údajne iba 15 rokov!

Zakladateľka resocializačného centra Čistý deň obvinila Borisa Kollára z oplzlej konverzácie, ktorú mal známy podnikateľ a politik viesť s jednou z členiek spomínaného centra. Boris na obvinenia takmer okamžite zareagoval a na tlačovej konferencii zverejnil prepis svojej konverzácie s neznámym dievčaťom. Poburujúci je však fakt, že daná slečna mala mať v tom čase iba 15 roko! Pikantná komunikácia medzi ňou a Kollárom prebiehala v rokoch 2014 a 2015.

Na prepise spomínanej konverzácie je vidieť, že Borisovi flirtovanie s 15-ročnou slečnou nerobilo žiadny problém. Nielenže jej niekoľkokrát venoval intímne oslovenia typu miláčik alebo zlatko, ale jej aj priamo napísal, že ju pomiluje či “vyšu*á”.

Konverzácia Borisa Kollára a (údajne) 15-ročnej dievčiny

Celé vyjadrenie lídra strany SME Rodina k tejto kauze, nájdete vo videu TU!

Video: YouTube | Foto: Facebook, YouTube, Pluska.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)