Najznámejší slovenský multiotecko Boris Kollár sa ako jeden z mála mužov môže pochváliť až 10-členným potomstvom. Z jeho detí rastú krásne a sebavedomé osobnosti, čo sa doteraz zrejme najviac odzrkadľuje na druhorodenej dcére Alexandre. Slávny podnikateľ nedávno dokonca vytiahol snímku, ktorá fanúšikov totálne dostala.

Alexandra Horňáková sa stala asi najpopulárnejšou zo všetkých ratolestí Borisa Kollára. Druhá najstaršia slečna však už nie je žiadnym nevinným dieťaťom – Saška onedlho dovŕši plnoletosť a v poslednej dobe dáva svetu jasne najavo, že sa veľkej slávy ani medializácie neobáva. Odvážna teenagerka má dokonca za sebou niekoľko fotení, kde si trúfla odhaliť skvelú postavičku, a stihla sa už objaviť aj na prestížnom Plese v opere.

kollar
Politik Boris Kollár s dcérou Alexandrou

Líder politickej strany Sme rodina sa krátko pred jej 18-timi narodeninami rozhodol zaspomínať si na chvíle, keď malá Saška ešte oddane odpočívala v náručí hrdého otecka.

Na snímke môžeme obdivovať o 17 rokov mladšieho Borisa držiac v lone rozkošné bábätko – pri pohľade na nádhernú fotografiu poskočí nejedno ženské srdiečko. Množstvo fanúšičiek tak Kollárovi neváhalo vyjadriť obrovský obdiv i dojatie z láskyplnej pózy otca s milovanou dcérkou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kollar

kollar

Zdroj/Foto: Instagram/kollarboris