Boris Kollár patrí medzi najznámejšie a najdiskutovanejšie osobnosti Slovenska. S jeho rastúcou popularitou však prichádza aj vlna vtipov adresovaných práve na jeho osobu. Toto je jeden z tých najaktuálnejších a na sociálnych sieťach žne skutočne veľké úspechy. :) 

Meno Boris Kollár je známe snáď každému Slovákovi. Tohto chlapíka niektorí zaregistrovali ako známeho lámača ženských sŕdc, iní ho pre zmenu evidujú kvôli jeho záľube v oplodňovaní a ďalší ho poznajú vďaka jeho podnikateľským či politickým aktivitám. Líder strany “Sme rodina” rozhodne vie, ako na seba upútať pozornosť, ale jeho nekonvenčný spôsob života je častokrát terčom mnohých vtipov. Jedným z takýchto podarených fórikov je aj tento obrázok, ktorý v posledných dňoch koluje slovenským internetom a žne veľký úspech. Spomínaný obrázok zachytáva rozdiely a podobnosti medzi Borisom Kollárom a radikálnym moslimom. Zaručene sa na ňom pobavíte aj vy, ale dajte si pozor, pretože ako hovorí jedno známe slovenské porekadlo: “Nikdy sa nesmej Borisovi Kollárovi, možno je to aj tvoj otec!”

Porovnanie Borisa Kollára a radikálneho moslima

clipboard14

P.S. Článok je vytvorený pre účel pobavenia a rozhodne nechce nijakým spôsobom osočovať politické a ani žiadne iné aktivity osôb spomenutých v článku. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)