Prísne opatrenia v rámci šíriaceho sa Covidu-19 ľuďom návštevy najbližších osôb v nemocniciach zakazujú. I keď ide o zrejmé a veľmi ľahko pochopiteľné pravidlo, podľa dostupných informácií neplatí pre každého. K najnovšej čajovej afére, ktorá sa týka zdravotných sestier hospitalizovaného predsedu parlamentu a jeho dámskych návštev, sa vyjadrila aj hovorkyňa lídra Sme rodina.

Denníku SME sa z utajeného zdroja podarilo vyzistiť, že predsedu parlamentu Borisa Kollára v noci navštevujú dámy, ktoré nepekným spôsobom zaobchádzajú so zdravotnými sestrami. Ak vám ako prvé napadli opatrenia, ktoré zakazujú styk hospitalizovaných s osobami z vonku, vysvetlenie je jednoduché. Multiotecko dostal výnimku.

Podľa informácií spomínaného denníka majú dámske návštevy od sestier požadovať veci, ktoré absolútne nesúvisia z ich pracovnou náplňou. Zdravotníčky sa preto rozhodli sťažovať, nanešťastie, vo vedení sa s pochopením nestretli a hrozili im dokonca výpovede.

,,Nastali tu trochu strety medzi priateľkami Kollára a sestričkami. Došlo aj k výmenám názorov,” vysvetlil pre SME nemenovaný lekár, ktorý taktiež prezradil, že návštevy šéfa Sme rodina nedodržiavali žiadne pravidlá.

Malo dôjsť aj k potýčke, ktorú spustila sťažnosť ženy, pretože jej vraj sestra už dve hodiny nepriniesla čaj. ,,Čajová aféra predsedu veľmi mrzí, ale po nehode máva dni, keď celkový stav a bolesti akceptuje dobre, no niekedy je to na psychiku ťažké a necíti sa najlepšie, to bolo aj v tom prípade,” pre denník SME uviedla hovorkyňa Linda Tribusová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  Sme.sk | Foto: freepik.com, Facebook – Boris Kollár