Slovenský podnikateľ Boris Kollár je nepochybne jedným z najkontroverznejších jedincov v slovenskom šoubiznise. Politik a zároveň multi-otecko, ktorého meno sa v poslednom čase skloňovalo najmä vďaka aférke s neplnoletou tínedžerkou z resocializačného centra, však opäť šokuje svojim vyjadrením na adresu Barbory Balúchovej.

51-ročný superoplodňovač Boris Kollár sa netají tým, že túži po veľkej rodine, ktorú mu vraj nie je schopná zabezpečiť len jedna žena. Posledného potomka mu priviedla na svet v januári niekdajšia superstaristka Barbora Balúchová, ktorá je zároveň deviatou mamičkou na Kollárovom exkluzívnom zozname. 10-násobný otecko je známy ako chronický zálentík, no posledným vyjadrením naznačil, že možno práve Barbora bude tou vyvolenou, pri ktorej sa hodlá usadiť.

Borisovo vyjadrenie o spoločnom bývaní s Balúchovou padlo pred pár dňami v politickej relácií spravodajskej televízie TA3. Popri rekapitulácií prvého roka vlády prišla reč aj na bytový komplex Bonaparte, kde momentálne býva premiér Róbert Fico. Ten by sa mal kvôli kauze, týkajúcej sa práve tohto bytového komplexu, čoskoro vysťahovať. „Keď sa uvoľní ten byt, ja by som teda reflektoval. Že by sme si ho spolu s poslednou mamičkou môjho dieťaťa prenajali. Je veľmi lacný. Dávam verejnú ponuku, že sa tam nasťahujem. Veľmi rád, za ten nízky nájom,“ vyjadril sa Kollár. 

Či Boris len vtipkoval alebo svoje vyjadrenie myslel vážne, nevieme, no najviac prekvapená musela byť aktuálna mamička Barbora a jej zvyšných osem sokýň, ktorým sa to na túto métu zatiaľ nepodarilo dotiahnuť. :-)

Zdroj: TA3 | Foto: Instagram, Facebook