Dovolenková sezóna je v plnom prúde a za zaslúženým oddychom sa rozhodol vycestovať aj šéf nášho parlamentu. Boris Kollár však za hranicami Slovenska nerelaxoval sám – pozrite sa, kto mu spríjemňoval voľné chvíle.

Známy slovenský multiotecko si dal na pár dní od práce pauzu. Dovolenkoval na talianskom ostrove Capri, kde si nedávno užívali aj speváčky Daniela a Veronika Nízlové či Dominika Cibulková s manželom, synčekom a kamarátkami. Boris si za spoločníkov rovnako ako spomínané dievčatá zvolil členov svojej rodiny.

Pre portál Pluska.sk Kollár prezradil, že do raja v Neapolskom zálive vzal so sebou mamu, dcéru Ester a taktiež dve ratolesti, ktoré má s bývalou playmate Andreou Heringovou. So Sarou Zoe a Boriskom však bola aj ich mamina, a teda expartnerka predstedu hnutia Sme rodina. Obnovila dvojica starú lásku?

„Nejde o žiadny návrat k Andrei. Máme dobrý korektný vzťah. Rovnako pôjdem na dovolenku aj s ostatnými deťmi,” objasnil Kollár, podľa ktorého išlo o klasickú rodinnú dovolenku. Doplnil tiež, že v Neapole žijú jeho slovenskí priatelia, ku ktorým chodieva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boris s dcérou Ester
Borisova bývalá partnerka Andrea Heringhová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/heringhovaandrea, kollarboris